Black Friday Lietuvoje

Taigi, 2018 metais pagaliau pavyko “išbandyti” Black Friday būnant Lietuvoje. Žinoma, “mūsų” prekybininkai nieko ypatingo nepasiūlė (nors Skytech buvo gera nuolaida Note8 telefonui, tikriausiai, kad tiekėjas taikė nuolaidas ir jas atvaizdavo parvėjai), bet medžiojau nuolaidas Vokietijos, Anglijos ir Austrijos parduotuvėse.

Skyech kainos kritimas Note8 710€>576€

Mano tikslas buvo nusipirkti telefoną su Snapdragon 835 arba ekvivalenčiu procesorium ir viena geriausių kamerų už kuo mažesnę kainą.

Kadangi paskutinius 25 mėnesius naudojau Xiaomi Redmi 4 Prime su bulvės kokybės kamera, norėjosi pagaliau grįžti į normalesnių kamerų pasaulį (Xiaomi kamera buvo nebloga dienos metu arba labai statiškai fotografuojant, bet prieblandoje – kančia).

Kur ieškoti nuolaidų?

Aš jau kurį laiką seku https://www.mydealz.dehttps://www.preisjaeger.at/ ir https://www.hotukdeals.com/. Visos šios svetainės priklauso Pepper.com grupei ir lankytojai gali jose reitinguoti pasiūlymus, todėl lengva atsifiltruoti netikrus, apgaulingus ar Referral pasiūlymus (ką nuolat daro GearBest).

MyDealz.de pamačiau, jog ebay.de nariams siūloma 10% nuolaida nuo galutinio prekių krepšelio, užteko tik nurodyti, jog gyvenu Vokietijoje ir pasinaudoti kodu POWERFRIDAY, bei pasinaudoti maksimalia 50€ nuolaida vienam pirkimui.

Kaip vyko pirkimas?

Visą savaitgalį (lapkričio 23-25 dienomis) vieni didžiausių elektronikos prekeivių Saturn.de ir MediaMarkt.de taikė nuolaidas savo prekėms ir Samsung Galaxy Note8 64GB kainavo vos 479€. Tiek Saturn, tiek Mediamarkt turi sabo eBay.de parduotuves, todėl telefonas su siuntimu Vokietijoje pritaikius Black Friday nuolaidą kainavo 431,1€.

Viena problema – eBay.de pardavėjai beveik niekada nesiunčia į Lietuvą, todėl pasinaudojau tarpininkais pirkeu.lt (tai jau trečias telefonas, kurį siunčiausi su jų pagalba). Gavęs adresą, jį supildžiau kaip pristatymui Vokietijoje. Siuntimas kurjeriu iki mano namų Lietuvoje (0,8kg) kainavo 7,78€.

Papildoma nuolaida perkant Vokietijoje

Prieš vykdydamas pirkimą eBay.de (arba bet kurioje kitoje Vokietijos el. parduotuvėje), patikrinu Shoop, ar nėra taikoma papildoma nuolaida, jeigu perkama per jų nuorodą. Perkant iš iš Saturn.de buvo grąžinti 2 procentai nuo pirkimo sumos (8,62€)

Apmokėjau lapkričio 23, lapkričio 29 DHL kurjeris pristatė siuntinį Vokietijoje, o gruodžio 5 siunta buvo pristatyta pas mane į namus Lietuvoje. Tai 12 dienų užtruko, kad Note8 nupirkčiau už 430,26€ su siuntimu iki durų 🙂 Kai Lietuvoje, normaliose, patikimose parduotuvėse jis kainuotų ~560€.

Siuntinys atvyko kiek aplankstytoje dėžėje, bet supakuotas puikiai, todėl turinys buvo sveikas.

Dar keletas gerų pasiūlymų BF2018

Galaxy S8 kaina 329,9€
Galaxy S9 DuoS kaina 427€
XBOX One S 1TB kaina 141,1€
PS4 Pro 1TB su vienu pulteliu kaina 299€
ir daug kitų.

Ką jums pavyko nupirkti per BF2018?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *